Igloo | Igloo & Spa

IGLOO CAMP

Okouzlující kempování v luxusním igloo o průměru 7 m s obytnou terasou, umístěném na dřevěné podestě, je i pro nejnáročnější hosty. Výborně izolovaná stavba z ocelové konstrukce potažené pogumovanou plachtovinou, klimatizace zajistí tepelnou pohodu v horkých letních měsících stejně jako v chladném období. Umístění ve svahu a velké okno, s možností zatemnění, poskytují příliv denního světla a nádherný výhled na celý resort. 

V hotelovém standardu našeho resortu nabízí igloo ubytování až pro 4 osoby s jedním velkým dvojlůžkem a dvěma sofa velikosti standardního lůžka. Samozřejmostí je integrované plně vybavené sociální zařízení se sprchou, toaletou, fénem, zrcadlem a zásuvkou pro holicí strojek. Stejně tak i denní úklid, froté ručníky a osušky i základní hygienické potřeby. 
Prostorný interiér je vybaven dostatečným početem zásuvek, wi-fi , křesílky, stolkem a úložným prostorem. 

Od sezóny 2023 nabízíme Igloo 2 ve variantě SPA, s vířivkou přímo na terase. Užijte si pohodu a relax přímo pod letní noční oblohou plnou hvězd.  

Ubytování poskytujeme včetně bohaté snídaně, kterou připravujeme v restauraci, jen několik kroků od igloo. Druhou z možností je posnídat přímo v Igloo nebo na prostorné terase. Snídani Vám přiveze v domluveném čase v piknikovém koši.

V igloo je přísný zákaz kouření! Domácím mazlíčkům není vstup povolen. Parkování je k dispozici na vyhraženém parkovišti zdarma. Domek je z bezpečnostních důvodů vybaven hasicím přístrojem.

Check-in od 15:00 hodin, check-out do 11:00 hodin, pokud není dohodnuto individuálně.